11. Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Mart - 19 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ecd2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İki yıldan uzun bir süredir hayatımızı beklemediğimiz şekilde etkileyen COVID-19 pandemisi nedeni ile sanal ortamlarda gerçekleştirmek zorunda kaldığımız Kongre ve Eğitim Toplantılarının ardından özlemle beklediğimiz 11. Ulusal Endokrin Cerrahi Kongresi 16-19 Mart 2023 tarihlerinde Antalya Xanadu Otel’de gerçekleştirilecektir. Kongremizin, Cumhuriyet’imizin 100. Kuruluş yılında yapılacak olması hepimize ayrı bir heyecan ve kıvanç vermektedir.

Kongremiz, endokrin cerrahi camiasını bir araya getiren en önemli bilimsel ve sosyal ortamdır.Son yıllarda endokrin hastalıkların cerrahi tedavi yaklaşımlarında hızlı bir değişim yaşamaktayız. Bu değişiklikler teknik, teknolojik ve tedavi değişiklikleri şeklinde olabilmekte; hasta bazlı “Bireyselleştirilmiş Yaklaşımlar” ön plana çıkmaktadır.

Kongremizde pratikte yararlı olacağını umduğumuz kurslar; ülkemizden ve yurt dışından değerli bilim insanlarının katılımı ile sık karşılaşılan sorunlar için gerekli temel bilgilerin, akademik bilgilerin, cerrahi teknikte yeniliklerin sunulacağı konferanslar, paneller ve çalışmalarımızın sunulabileceği bildiri oturumları yer alacaktır.

Bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşarak yenilikleri öğreneceğimiz ve yeniden bir arada olmanın keyfini çıkaracağımız bu bilimsel şölene tüm meslektaşlarımızı davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Cumhuriyet’imizin 100. yılında Kongremizde görüşmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımızla…

Endokrin Cerrahisi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Mehmet HACIYANLI

Endokrin Cerrahisi Derneği Başkanı
Prof. Dr. Recep Gökhan İÇÖZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.