11. Uluslararası Katılımlı Çocuk Nefroloji E-Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Eylül - 05 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocuknefrolojikongresi2021.org
DAVET
Sayın Hocalarımız
Sevgili Meslektaşlarımız
Çocuk Nefroloji Ailesinin Kıymetli Üyeleri

Yaklaşık bir yıldır gündelik yaşamamızı, bir araya gelme alışkanlıklarımızı tamamen değiştiren COVİD-19 salgını nedeniyle, Çocuk Nefroloji Derneği’nin düzenleyeceği Uluslararası Katılımlı 11. Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi’ni, 3-5 Eylül 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak planlıyoruz.

Kongremizde çocuklarda üriner sistem ve böbrek hastalıkları geniş bir yelpazede ele alınacak olup, sık görülen hastalıkların yanı sıra son yıllarda etiyopatogenez, tanı ve tedavisinde yenilikler olan nadir hastalıklara da yer verilecektir. Kongremizde konferanslar, paneller, uzmanına danışalım oturumları, uydu sempozyumları, çeşitli interaktif oturumlar ve kurslar yer alacaktır. Yurtiçinden ve yurt dışından alanında geniş bilgi ve deneyime sahip değerli hocalarımız ile çocuk nefroloji alanındaki güncel bilgileri paylaşma, tartışma fırsatı bulacağımız kongremizin katılımınızla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyoruz.

Bir araya gelmenin, kucaklaşmanın birlikte yemek yiyip, kahve içmenin güzelliklerini yaşayamayacak olsak da, sizlerin katılımıyla çok daha değerleneceğini düşündüğümüz kongremize, vereceğiniz destek ve katkılar için şimdiden teşekkür ederiz.

En İçten Sevgi ve Saygılarımızla

ÇND Yönetim Kurulu / Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Harika Alpay
ÇND ve Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.