11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 25 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Medipol Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbihipnozkongresi.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Tıbbi Hipnoz Derneği (THD), Medipol Üniversitesi ve Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) işbirliği ve katkılarıyla, 23-25 Kasım 2018 tarihleri arasında bu yıl onbirincisi gerçekleştirilecek olan geleneksel Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresinin, sizlerin katılım ve paylaşımlarıyla zenginleşmesini ve kıymetlenmesini temenni ederim.

Kongremizi davetli konuşmacılarımız olarak onurlandıran değerli Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) Yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştireceği sunum ve çalıştayların, kongrede amaçlanan akademik ve mesleki paylaşım ve etkileşimlere farklı bir açı ve boyut kazandıracağı inancındayım. Bununla birlikte, ESH Yönetim Kurulunun kongremize katılımları vesilesiyle, Türkiye’de hipnozun yasal ve bilimsel açıdan ulaşmış olduğu yüksek ve ileri seviyenin tüm dünyaya tanıtılmasında bir diğer güzel ve kıymetli fırsatı değerlendirme şansına kavuştuğumuzu düşünüyorum.

ESH tarafından 24 CP ile akredite edilmiş olan 11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresinde varlığınız, katkılarınız, paylaşım ve çalışmalarınızla siz değerli meslektaşlarımla bir, beraber olmayı dilerim.

Dr. Ali Özden Öztürk
Tıbbi Hipnoz Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin