12. İstanbul Bilişim Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulbilisimkongresi.org.tr/2018
DAVET
Türkiye Bilişim Derneği olarak Kadir Has Üniversitesi ile birlikte düzenledigimiz 12. “İstanbul Bilişim Kongresi”
“Verinin Paraya Dönüşümü” Ticaretin Dijital Çağı teması ile 6 Aralık 2018 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde yapılacaktır

12. İstanbul Bilişim Kongresi ile Türkiye’ nin Bilişim Toplumu olma yolundaki ilerlemesine katkı sunmayı ve katkı verebilecek tüm tarafların Veri paylaşımı ve desteği sayesinde E-Dönüşüme hız vermeyi hedeflemekteyiz. Son 40 yılda teknolojinin gelişimi ile kurumlar ve özel şirketler dijital çağın getirdiği yeni araçları pazarlamada, yeni ürün ve iş modellerinde, otomasyonda ve organizasyon yapısına kadar farklı yerlerde kullandılar. Bu araçlar Kişisel bilgisayarlar, İnternet, Mobil Cihazlar, Akıllı telefonlar, Tablet ve Uygulamalardır ve e-Dönüşüme etki eden faktörlerin başında gelmektedirler. Ancak son 10 yılda teknolojinin katkısı bu araçların sayısını artırmış ve şirketleri e-dönüşüme zorlamaktadır. Mobil veya hareketsiz cihazların akıllanması (Telefon, tablet, araba, ev, akıllı sistemler, IOTler) bulut bilişim, sosyal medya, büyük veri analizi, yapay zekâ, 3D yazıcılar, siber güvenlik, biyoteknoloji ve sanal gerçeklik yeni araçlara örnek olarak gösterilebilir.

12. İstanbul Bilişim Kongresi’ nde değişimi, onu zorlayan araçları ve hayatı kolaylaştıran teknolojilerle birlikte E-dönüşümün kendisi ve yeni E-altyapılar üzerinde çalışmalar anlatılacaktır.

Özgün araştırmalar ve konuşmacıların katılacağı kongremiz 6 Aralık 2018 tarihinde yapılacaktır. Kamu ve özel sektör yönetici ve çalışanlarının, akademisyen ve üniversite öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleştirilecek 12. İstanbul Bilişim Kongresine tüm sektör temsilcileri davetlidir.

Kongre katılımı ücretsizdir.

Saygılarımızla,

Türkiye Bilişim Derneği
İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin