12. Nöropsikiyatri Günleri

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 07 Aralık 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bakırköy, İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.noropsikiyatri2019.org
DAVET
Değerli Katılımcımız,

Türk Nöropsikiyatri Derneği'nin her yıl düzenlemekte olduğu Nöropsikiyatri Günleri'nin onikincisi bu yıl 6-7 Aralık 2019 tarihlerinde Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleşecektir. Toplantımızın ana eksenini, bu kez "Nöropsikiyatride Fonksiyonel Bozukluklar" oluşturacaktır.

"Nöropsikiyatride Fonksiyonel Bozukluklar" teması altında, Nöroloji ve Psikiyatri'nin kesişim alanında en geniş yeri kaplayan, günlük klinik pratikte en sık karşımıza çıkan ve çözümü güç durumları hem vaka bazında hem de teorik planda tartışmayı, tanı ve tedavideki yeni gelişmeleri, değerli hocalarımızın katkılarıyla zenginleştirerek konuşmayı planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekle kendimizi daha güçlü hissedeceğiz.

12. Nöropsikiyatri Günleri'nde buluşmak dileğiyle,

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Betül Yalçıner
Türk Nöropsikiyatri Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin