12. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Kasım - 02 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.bagimlilikkongresi2018.org
DAVET
Sayın meslektaşlarımız,

29 Kasım- 02 Aralık 2018 tarihlerinde Susesi Luxury Resort, Antalya’da düzenlenecek olan 12. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Bu yılki kongre, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi BAUMER (Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi) olarak düzenlediğimiz ilk kongre olması nedeniyle bizler için ayrı bir önem taşımaktadır. Çalışmalarımızı akademik ve bilimsel platformda yaptıklarımızla taçlandırmak ve ülkemiz psikiyatrisine daha fazla katkıda bulunabilmeyi hedefliyoruz. Bu heyecanla kongreyi bir bilgi şölenine dönüştürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu yıl da ülkemizden ve yurtdışından katılacak seçkin bilim insanları alan ile ilgili en güncel bilgileri konferans, panel, kurs, tartışma toplantıları ve uydu sempozyumları ile gündeme taşıyacaklar. Ayrıca çeşitliliği hedeflediğimiz bu kongrede bağımlılık alanını ile ilişkili diğer bilim dallarından da değerli katılımcıları dinlemek, çok disiplinli yaklaşımda yeni ufuklar edinmek için bir fırsat olacaktır.

Bilimsel etkinliklerimizin yanı sıra birlikte olmanın keyfini yaşayacağımız sosyal aktivitelerin de olduğu güzel bir kongreyi hedefledik.

Bizler düzenleme kurulu olarak, katılımcılara farklı, verimli ve yeniliklerin olduğu bir program hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Bizim için çok özel bu kongrede sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Katılım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kongremizde buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Düzenleme Komitesi adına,

Doç. Dr. Rabia BİLİCİ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin