12. Uluslararası Güncel Araştırmalarla Sosyal Bilimler Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Haziran - 07 Haziran 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.sosyalbilimler.info
DAVET
28 Ekim - 01 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen 11. Uluslararası Güncel Araştırmalarla Sosyal Bilimler Kongresinde 285 sunum gerçekleştirildi. Bu sunumların 84 Türk bilim insanları tarafından geriye kalan 201 sunumu da 13 farklı ülkeden katılan yabancı bilim insanları tarafından sunuldu. Bu kongrede Arapça, Fransızca veya İngilizce dillerinde sunumlar yapıldığında simultane çeviri yoluyla anlatılanların Türkçeye aktarımları sağlandı. Yabancı bilim insanlarının sunumları, kongre başlamadan önce hakem sürecinden geçirilerek tam metin biçiminde 5 cilt halinde yayımlandı. Türk bilim insanlarının sunumları ise kongre bittikten sonra toplandı ve yayımlandı. Bu yayınlara ve kongrenin programına önceki etkinliklerimiz bölümünden ulaşılabilir.

12. Uluslararası Güncel Araştırmalarla Sosyal Bilimler Kongresi, daha önceki kongrelerde elde edilen birikimin geliştirilmesi ve bilginin daha geniş çevrelere ulaştırılması için 05-07 Haziran 2020 tarihlerinde YÖK'ün tavsiye kararı gereğince çevrimiçi ortamda (online) gerçekleştirilecektir...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin