12. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 27 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbihipnozkongresi.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Tıbbi Hipnoz Derneği (THD), Medipol Üniversitesi ve Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) işbirliği ve katkılarıyla 24-27 Ekim 2019 tarihinde bu yıl onikincisi gerçekleştirilecek olan geleneksel Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresine sizlerin değerli katılım ve katkılarınızı bekliyoruz.

Geçen sene gerçekleştirdiğimiz 11. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongresine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu sene sizlerden gelen talep üzerine kongremizi 4 gün olarak düzenliyoruz. Avrupa Hipnoz Derneği (ESH) Yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştireceği sunum ve çalıştayların yanı sıra çeşitli ulusal ve uluslararası konuşmacıların çalışmalarıyla oldukça yoğun ve renkli bir kongremi programı sizleri bekliyor.

12. Uluslararası Tıbbi Hipnoz Kongremizin, siz değerli meslektaşlarımın varlığı, katkıları, paylaşım ve çalışmalarıyla güzelleşmesini ve kıymetlenmesini temenni ederim.

Dr. Ali Özden Öztürk
Tıbbi Hipnoz Derneği Başkanı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin