13. AÇBİD Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Nisan - 28 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.acbid2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Dostlarım,

Derneğimizin 13. Uluslararası Bilimsel Kongresini 24-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya, Belek’te düzenleyeceğiz. Bilimsel gelişmeyi, güncel gelişmeleri takip etmeyi, bilgiyi paylaşmayı ve dostlarla buluşmayı hedeflediğimiz kongrelerimize, her yıl bir önceki yıldan daha ileri gidebilmenin heyecanı ve coşkusu ile hazırlanıyoruz.

13. Kongremizde, bilimsel komite başkanı Prof. Dr. Hakan Tüz liderliğinde, ülkemizden ve yurt dışından alanında söz sahibi konuşmacılardan oluşan nitelikli bir bilimsel ortam hazırlayacağız. Aynı zamanda düzenlenecek olan kurslarla eğitim anlamında da önemli katkılar sağlanacak.

Antalya’da baharın en güzel renkleri ile bilimsel şölenin dostluklarla pekişeceğine inandığım 13. kongremizde görüşmek dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunarım.

Prof. Dr. Timuçin Baykul
AÇBİD Başkanı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin