13. Anadolu Romatoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
24 Eylül - 27 Eylül 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.arg2020.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Romatoloji Derneği ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Romatoloji Bilim Dalı ile birlikte bu yıl onüçüncüsünü düzenleyeceğimiz Anadolu Romatoloji Günleri toplantısını bu yıl Dünya’nın ve Ülkemizin COVID-19 Pandemisi açısından bulunduğu durum sebebiyle 24-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Online Olarak yapma kararı almış bulunmaktayız.

Kapsadığı konular açısından her yıl ülkemizde Romatoloji alanında en çok tercih edilen toplantılardan biri olma özelliğindeki toplantımızda bu yıl da Türkiye’nin her yöresinden çok sayıda romatoloji uzmanı, hemşire ile sektör temsilcisinin online olarak katılımı beklenmektedir. Toplantımız her zaman olduğu gibi siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla başarıya ulaşacak ve bilimsel ve sosyal bir şölen olma şansını yakalayacaktır.

Toplantımızda sizleri aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.
Düzenleme Kurulu adına,

Dr. İhsan ERTENLİ, Dr. Sedat KİRAZ
Kongre Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin