13. Çukurova Nöroloji Günleri

KONGRE TARİHİ
19 Ekim - 21 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Gaziantep, Türkiye
KONGRE YERİ
Divan Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cukurovanoroloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 13. Çukurova Nöroloji Günleri'ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Çukurova Nörolojik Bilimler Derneğinin bir aktivitesi olarak düzenlenen ve bölgemizin en geniş kapsamlı nöroloji toplantısı olan Çukurova Nöroloji Günleri’ni bu sene 19-21 Ekim 2018 tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştireceğiz.

seneki toplantıda daha önce de olduğu gibi hem nörolojinin temel konularında sık karşılaşılan tanı ve tedavi sorularına cevap aramayı, hem de son senelerde ciddi değişiklikler olan alanlardaki yeni gelişmeleri konuşmayı planlıyoruz. Böylece, katılımcılarımızla birlikte, interaktif bir programla güncel bilgilere kolayca ulaşabilmeyi amaçlıyoruz.

Bu sene de eğitici yada tartışmalı olgularını bizimle birlikte gözden geçirmek isteyen tüm katılımcılarımıza programda yer ayırmaya çalışacağız. Poster bildirilerle sunulacak tüm çalışmaları da değerlendirilmek üzere bekliyoruz. Verimli ve interaktif bir toplantıda Gaziantep'te buluşmak ümidiyle, sevgi ve saygılarımızla.

Lokal Düzenleme Komitesi adına

Doç. Dr. Abdurrahman Neyal
Dr. Ersin Arslan Eğitim Araştırma Hastanesi
Nöroloji Kliniği

Prof. Dr. Münife Neyal
Sanko Üniversitedi Tıp Fakültesi
Nöroloji Ana Bilim Dalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin