13. Uluslararası Katılımlı Çocuk Alerji ve Astım Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Nisan - 23 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Fethiye, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Sentido Lykia Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
kongre2018.caaad.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’nin 13. Kongresini 20 – 23 Nisan 2018 tarihlerinde Fethiye’de Lykia Resort Otel’de gerçekleştirecek olmanın sevincini yaşıyoruz.

Akdeniz kıyılarının en güzel yerlerinden biri olan Fethiye’ de yapılacak olan bu kongrede, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu sene de birlikte kutlayacak ve ilkbaharın güzelliğini kalplerimizde hissedecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Kongremiz sırasında; gün geçtikçe artan çocukluk çağı alerjik hastalıkları, astımın tanı ve tedavileri başta olmak üzere, çeşitli konularda yerli ve yabancı bilim insanları ile tanışma ve güncel bilgileri öğrenmeyle beraber, interaktif katılım fırsatları bulacağız.

Bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi, bildiri ile katılan genç araştırmacılara gelenekselleşen kongre katılım burslarını vermeye devam edeceğiz. Zengin, dolu dolu ve doyurucu bir bilimsel program yanında hazırlamakta olduğumuz sosyal program ile çalışma enerjimizi arttırmayı hedefliyoruz. Bu güzel ve görülesi lokasyonda refakatçileri de düşünerek keyifli bir program sunmak için sürpriz planlamalar hazırlıyoruz. Bu sene de ilkbaharın güzelliklerini Fethiye’de paylaşmak üzere, hepinizi kongremizde görmeyi ümit ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Mehtap Yazıcıoğlu
Çocuk Alerji ve Astım Akademi Derneği Kongre Başkanı

Prof. Dr. Nermin Güler
Çocuk Alerji ve Astım Akademi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin