14. Ulusal Okul Öncesi Eğitimi Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 27 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Maltepe Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.maltepe.edu.tr/ooe2019
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Okul Öncesi Öğretmen Adayları,

Şimdiye kadar 13 farklı Üniversitemiz tarafından düzenlenen, Nisan 2019 da 14.cüsü düzenlenecek Okul Öncesi Öğretmenliği Öğrenci kongresinin organizasyonunu, bu kez Maltepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenliği Programı olarak üstlenmiş bulunuyoruz.

Okul öncesi eğitimi; tanıtmak, yaygınlaştırmak ve farklı Üniversitelerdeki öğretim elemanları ile öğrenciler arasında yapılan çalışmaların paylaşılması amacı ile düzenlenen bu kongreler, alanda giderek kabul görmüş ve her yıl Üniversiteler, bu kongreye aday olabilmek için yarışır hale gelmişlerdir.

Bu yıl kongrenin organizasyonunu başarı ile gerçekleştirebilmemiz için hepinizin desteğine ve katılımına ihtiyacımız olduğunu ifade etmek ve sizleri burada ağırlamaktan çok mutlu olacağımızı belirtmek isterim.

Kongremizin temasını “Çocuğun Ekolojik Dünyası” olarak belirledik. Bu temayı seçmedeki en önemli amacımız; çocuğu yaşadığı doğal ve sosyal çevre içinde bütünsel olarak ele almak, çevrenin çocuk üzerindeki etkisini vurgulayarak, çocukların sağlıklı gelişmelerine imkân tanıyan ortamların oluşturulmasına ve bunu sağlayacak eğitim yaklaşımlarının yaygınlaştırılmasına dikkati çekmektir. 25-26-27 Nisan 2019 da Maltepe Üniversitesinde gerçekleşecek olan bu kongreye hepinizin katılımınızı özlemle bekliyoruz.

Sevgilerimle

Prof. Dr. Ayla Oktay
Maltepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi
Temel Eğitim Bölümü Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin