14. Uluslararası Katılımlı Ulusal Tarım Ekonomisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Eylül - 17 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.tarimekonomisi2020.com
DAVET
Değerli akademisyenler ve araştırmacılar,

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü ev sahipliğinde 15 - 17 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlemeyi planladığımız "XIV. Ulusal Tarım Ekonomisi Kongresi"ni içinde bulunduğumuz pandemi koşulları sebebiyle yine aynı tarihlerde olmak üzere E-Kongre olarak düzenleme kararı almış bulunuyoruz.

Kongrede sürdürülebilir kalkınma, tarım politikası, tarımsal piyasalar, finansal piyasalar ve tarım, uluslararası ticaret, pazarlama, tarıma dayalı sanayi, kırsal kalkınma, tarımsal yayım, küreselleşme, iklim değişikliği ve çevre sorunları gibi ülkemizi ve küresel ölçekte tarım ekonomisini ilgilendiren konularda bilimsel tartışmalar yapılacak olup sözlü ve poster sunumlar gerçekleştirilecektir.

Mücbir sebeple almış olduğumuz bu kararı anlayışla karşılayacağınızı umarak saygılarımızı sunuyor, tüm ilgili akademisyenlerin ve araştırmacıların katılımlarını bekliyoruz.

Prof. Dr. Cemal ATICI
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Ziraat Fakültesi
Tarım Ekonomisi Bölümü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin