14. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
17 Ekim - 18 Ekim 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
sadabsempozyum.org/sadabantalya
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 17-18 Ekim 2023 tarihleri arasında The University of Georgia (Gürcistan) ile Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi’nin ev sahipliğinde, Calal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan), Tuzla Üniversitesi (Bosna Hersek) ve Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi’nin (Gürcistan) işbirliği ile online olarak düzenlenecek olan 14. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Online olarak düzenlenecek olan sempozyuma sözlü, video veya poster bildiri kabul edilmektedir. Sempozyum bildirileri zoom üzerinden online olarak sunulacaktır.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise, yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya hakem süreci tamamlandıktan sonra Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi’nde makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.