15. Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günleri

KONGRE TARİHİ
01 Haziran - 02 Haziran 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
cerrahpasa.istanbul.edu.tr
DAVET
Değerli Plastik Cerrahi Ailesi,

Bu sene 15.sini düzenleyeceğimiz Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günlerinin konusu “Aşırı Kilo Verme Sonrası Vücut Şekillendirme” olarak belirlenmiştir. Toplantımız 1-2 Haziran 2018 tarihinde yapılacaktır. Her yıl Cerrahpaşa Oditoryumunda yapılan toplantımız oditoryumun inşaat nedeniyle yıkılmasından dolayı bu yıl İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi, Beyazıt yerleşkesinde yapılacaktır.

Toplantımız her yıl olduğu gibi ücretsiz olacaktır. Sizler için doyurucu, kapsayıcı bir bilimsel program hazırlamak için çalışmalarımız devam etmektedir. Programın son şekli ilerideki günlerde sizlere tekrar bildirilecektir.

Bu toplantıda özellikle Bariyatrik Cerrahi sonrası plastik cerrahların karşılaşacağı sorunlar ve çözüm önerileri multidisipliner yaklaşımla ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Gelecekte biz plastik cerrahların daha sık karşılaşacağını düşündüğümüz bu konuyu ele alan toplantımıza başta eğitim alan asistanlarımız olmak üzere tüm plastik cerrahi ailesi davetlidir.

Ajandalarınıza toplantı tarihini şimdiden kaydetmeyi unutmayın.

Saygılarımla.

Prof. Dr. Yağmur AYDIN

İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi AD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin