15. Uluslararası Genç Yaşam ve 5. Klinik Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 26 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
gencyasamkongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

“Klinik Romatoloji ve Genç Yaşam Kongresi” 23-26 Kasım 2023 tarihinde Limak Cyprus Deluxe Hotel,KKTC’de yapılacaktır. Kongre komitesi olarak sizin için trendleri yakalamak ve bilimsel program içeriğini oluşturmak için özenli bir çalışma içerisindeyiz.

Konuların seçiminde bilimsel ağırlıklı olmak üzere güncel ve aktüel konulara yer vermekteyiz. “Klasik Tıp” yerine “Bütünsel Tıp” anlayışı içerisinde destekleyici yardımcı tıp ve tecrübeye dayalı fikirleri de değerli bulmaktayız. Bu nedenle fikir liderlerimiz yeni görüşleri, uzlaşıları ve algoritimlerini yapacakları sunumları ile bize aktaracaklardır. Fikirler ve bilgiler paylaşılan zeminlerde eleştirilerle değerlenir ve her yeni bilgi gelişen teknoloji katkıları, trendleri ve günceli izleyerek olgunlaşır. Bu nedenle bilimsel çizgiden ayrılmadan tüm yeniliklere ve fikirlere açık olmalıyız.

Tüm farklı branşlardaki meslektaşlarımızı sosyal birliktelik ve bilimsel paylaşım için “Klinik Romatoloji ve Genç Yaşam Kongresi’ne” davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Kongre de buluşmak üzere,

Sevgi ve Saygılarımızla..

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Sami Fikret Tüzün

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.