16. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 09 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.thdkitht2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

16. Ulusal Kemik İliği Transplantasyonu ve Hücresel Tedaviler Kongresi bu sene 7-9 Mart 2024 tarihleri arasında Xanadu Otel, Antalya’da düzenlenecektir.

Kongremiz, ülkemizde kendi alanında düzenli olarak gerçekleştirilen en büyük organizasyon olmanın yanında yurt dışındaki benzerleri arasında da en önemli birkaç toplantıdan biridir. Bu sene de kongre boyunca kök hücre nakli ve hücresel tedaviler konusunda ulusal ve uluslararası düzeyde son bir yıl içinde meydana gelen gelişmeler, güncel tartışmalar ve yenilikler ele alınacaktır.

Kongremizde birbirinden değerli konuşmacı ve oturum başkanları ile bilimsel programda transplantasyonu ayrıntılı olarak inceleyecek ve güncel gelişmelerle birlikte sorunlarımızı paylaşacak ve çözüm yolları arayacağız.

Bir takım çalışması olan kök hücre transplantasyonu sürecinin en önemli bileşenlerinden değerli hemşirelerimizi, kalite ve veri yöneticilerimizi de unutmuyoruz. Bu bağlamda kongre kapsamında “10. Transplantasyon Koordinatörleri Kursu” ve “16. Kemik İliği Transplantasyonu ve Aferez Hemşireliği Eğitim Programı” düzenleyeceğiz.

Kongremizde buluşmak üzere sağlıklı günler diler, kongre organizasyon komitesi adına en iyi dileklerimi sunarım.

Prof. Dr. Muhlis Cem Ar
Türk Hematoloji Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.