16. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi

KONGRE TARİHİ
30 Ekim - 01 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.yenilikler.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

COVID-19 salgınının oluşturduğu ve tüm dünyayı etkisi altına alan olağanüstü koşullar nedeniyle 16. Uluslararası Kardiyoloji ve Kardiyovasküler Cerrahide Yenilikler Kongresi ertelenmiş ve hastalık açısından güvenli bir tarihte yapılacağı bildirilmişti. Ancak ülkemizde ve dünyada koşullar kongrenin yakın bir tarihte yüz yüze yapılamayacağını göstermekte olduğundan değerli katılımcılarımızın sağlığını korumak kaygısıyla birçok uluslararası önemli toplantılar gibi gerçeğini aratmayacak biçimde dijital ortamda kongrenin 30 Ekim-1 Kasım 2020 tarihlerinde önemli bir bilimsel olay olarak gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Her zaman olduğu gibi uluslararası alanda ünlü konuşmacıların yer aldığı olağanüstü bilimsel program hazırlanmıştır.

Daha önce kongreye gönderilmiş ve kabul edilmiş olan bildiri özetlerinin yeniden gönderilmesine gerek yoktur. Katılım ve sunumun kesinleştirilmesi ve kayıt bildiri özetinin yayınlanması için yeterlidir.

Dijital Kongremizde görüşmek dileğiyle,

Prof. Dr. Ali OTO, FESC, FACC, FHRS, FISHNE
16. Yenilikler Kongresi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin