17. TGRD Yıllık Toplantısı ve EVIS 2022 Uluslararası Ortak Toplantısı

KONGRE TARİHİ
11 Mart - 15 Mart 2022

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Hotel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
girisimselradyoloji2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Türk Girişimsel Radyoloji Derneği’nin (TGRD) “17. TGRD Yıllık Toplantısı ve EVIS 2022 (EndoVascular and Interventional Symposium)” Uluslararası Ortak Toplantısı, 11-15 Mart 2022 tarihlerinde, Girne-KKTC Elexus Otel Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir. Sizleri Girne’ye davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Pandemi koşulları nedeniyle derneğimizin çoğu eğitim toplantıları ile birlikte 16. TGRD Yıllık Toplantısı ve EVIS 2021 Uluslararası Ortak Toplantısı da çevrimiçi olarak başarı ile yapılmıştı. Bu başarıya ulaşmamızda büyük katkıları olan geçen dönemin bilimsel kurul başkanı Prof. Dr. Burçak Gümüş ve danışma kurulu başkanı Prof. Dr. Bülent Arslan olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Geçen sürecin, sosyal anlamda birbirimiz ile birarada olmayı özlediği fiziki toplantı ihtiyacını daha fazla ortaya çıkardığı kanaatindeyiz. İlkini İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Ortak Toplantımızı, üyelerimizin çoğunluğunun tercihi doğrultusunda, bu kez Girne-KKTC’de düzenlemeyi kararlaştırdık. Büyük heyecan ve ümitle aşılamanın yaygınlaşmasını, pandemi tehdidinin azalmasını ve kongremizi fiziki olarak bir arada planladığımız gibi yapabilmeyi diliyoruz. Kongremize katılabilecek meslektaşlarımızın bilgilerinde yenilenme sağlayabilmeyi ve meslektaşlarımızın hayatlarını tehlikeye atarak çalıştıkları iki yıl içerisinde biriktirdikleri stresin ve yıpranmanın bir kısmını azaltabilmeyi de diliyoruz.

Her kongrede olduğu gibi, bilimsel kurulumuz ve danışma kurulumuzla birlikte, girişimsel radyolojide son yıllarda öne çıkan yeni tedavi yöntemlerini de içine alan ayrıntılı bir bilimsel program hazırlamayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, her biri alanında uzman olan ulusal ve uluslararası bilim insanlarının katılımıyla, interaktif bir ortamda, alanımızdaki güncel uygulamaları tartışmak ve sorunlarımıza çözüm yolları üretmektir. Ortak toplantımızda, tüm meslektaşlarımızı, asistanlarımızı, öğretim üyelerimizi ve hocalarımızı aramızda görmek arzusundayız. Ayrıca, camiamıza her zaman destek veren değerli endüstri temsilcilerinin de en üst düzeyde katılımlarını bekliyoruz.

Kıbrıs’ta 11-15 Mart 2022 tarihinde buluşmak üzere saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Mehmet Halil Öztürk
TGRD YK Başkanı

Prof. Dr. Ahmet Baran Önal
Bilimsel Kurul Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.