17. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu-USOS 2018

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 14 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Eliz Hotel Convention Center

KONGRE WEB SİTESİ
usos2018.soedernegi.org
DAVET
Değerli Araştırmacılar ve Meslektaşlarım,

17. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu (USOS 2018) Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi’nin ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirilecektir. Ülkemizde 1994 yılından bu yana farklı üniversitelerin eğitim fakülteleri tarafından 16 kez ev sahipliği yapılan, bilimsel niteliği ve mesleki değeri yönüyle önemli bir saygınlığa ulaşan bu Sempozyumun 17.sini 11-14 Nisan 2018 tarihleri arasında Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Wellness'da yapmaktan onur duymaktayız.

Sempozyumun amacı, Sınıf Öğretmenliği ve eğitimine yönelik bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, bu alanda çalışan akademisyen, öğretmen ve öğrencileri bir araya getirerek bilimsel, sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, aralarında işbirliği, eşgüdüm sağlamak, yeni bakış açıları ve çalışma alanları oluşturmaktır.

Sempozyumun bilimsel niteliğini arttırmak için yurt dışından ve yurt içinden alandaki en iyi bilim insanlarının sempozyuma katılımını sağlamaya çalışacağız. Ayrıca sınıf öğretmenliğinin güncel sorunlarını ayrıntılı olarak tartışmak ve değerlendirmek ve gerekli bilimsel ortamları oluşturmak için gayret göstereceğiz. Bu kapsamda sempozyumda, davetli konuşmacılar, bildiriler, konferanslar, paneller, poster sunumları, eğitimde iyi örnekler, çalıştaylar ve atölye çalışmalarına yer verilecektir. Kısacası bilimsel ve sosyal etkileşimi zengin bir sempozyum hazırlığı içindeyiz. Bildiri özet kitapları ve tam metinlerin yer aldığı kitaplar PDF formatında Web sayfasında yayımlanacaktır.

Sizleri 11 -14 Nisan 2018 tarihlerinde Sınıf Öğretmeni Eğitimcileri Derneği ve Gazi Eğitim Fakültesi işbirliği ile yapılacak olan 17. Uluslararası Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Sempozyumu'nda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar dilerim.

Saygılarımla...

Prof. Dr. Hayati Akyol
SÖED ve Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.