18. Aile Hekimliği Güz Okulu

KONGRE TARİHİ
25 Eylül - 29 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.guzokulu.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

2005 yılında ülkemizde Düzce’de filizleri atılan ve 2010 yılı sonunda ülkemizin bütününü kapsayan Aile Hekimliği uygulamasında eğitim ihtiyacını karşılamak adına 2007 yılında başlattığımız; her sene artan ilgiyle gelişen, katılımcı sayısı ve özellikle de toplantılara olan yüksek katılım oranından aldığımız motivasyonla, siz değerli meslektaşlarımızın geri bildirimleri doğrultusunda çalışmalarımıza başladık.

17. Aile Hekimliği Güz Okulu’nda ki katılımcıların büyük isteği ve verimli geçen toplantıların vermiş olduğu mutlulukla, 25 - 29 Eylül 2024 tarihleri arasında Limak Cyprus Kongre Merkezi Bafra, KKTC’de düzenlenecek olan 18. Aile Hekimliği Güz Okulu’nda sizleri ağırlamak için heyecan duyuyoruz.

Bu Güz Okulu’nda da geçmiş yıllardaki gibi katılımcıların klinikte karşılaştıkları sorunlara cevap bulabilmeleri, günlük pratik yaklaşımlardaki yeniliklerin gözden geçirilmesi ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmeleri hedeflenmektedir. Bu çerçevede, her zaman olduğu gibi bu yılda etik kuralların ön planda tutulduğu ve aile hekimliğinin bütün birleşenlerini de bir araya getirmeyi amaçlayarak, 18. Aile Hekimliği Güz Okulu, katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimleri doğrultusunda 1. Basamakta sık karşılaşılan klinik sorunları kapsayan panel, konferans, vaka tartışmaları, deneyim paylaşımları, uzmanına danış toplantıları ve kursları içerecektir.

18. Aile Hekimliği Güz Okulu’na davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Düzenleme Kurulu adına;

Prof. Dr. M. Reşat DABAK
Güz Okulu Kongre Genel Sekreteri

Prof. Dr. Cahit ÖZER
Güz Okulu Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.