18. Türk Rinoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Nisan - 28 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Seginus Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
rino2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Rinoloji Derneği tarafından düzenlenen 18. Türk Rinoloji Kongresi, 25-28 Nisan 2024 tarihleri arasında, Antalya Royal Seginus Otel’de gerçekleştirilecektir. Dört gün sürecek kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Ülkemizin konusunda en deneyimli bilim insanlarının katkıları ile oluşturduğumuz kongre programını öncelikle Rinoloji, Alerji, Koku, Uyku hastalıkları, Rinoplasti ve Fasiyal estetik cerrahisi konularında A dan Z’ye tüm konu başlıklarını içerecek şekilde dizayn ettik. Sizlerden gelen geri bildirimlerin ışığında, bilimsel akademik hedefleri ve günlük uygulamaları kapsayacak şekilde program çerçevesini oluşturduk. Hem cerrahi hemde medikal bilgi ve becerilerinizi artıracak bir program içeriği oluşturmayı hedefledik.

Rinoloji alanlarında yürütülen bilimsel çalışmaların ve bunların sonucu olarak üretilen bilimsel yayınların, nicelik ve nitelik açısından yıllar içindeki gelişimini hep birlikte izliyoruz. Son yıllarda Türk Rinoloji Topluluğunu dünyada saygın bir yere gelmiştir. Bu gelişimi sağlayan ve katkılarını esirgemeyen hocalarımızla sizleri kongremizde bir araya getireceğimiz için de heyecan duymaktayız.
Hep birlikte olmaktan ve bilgilerimizi paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla,

Türk Rinoloji Derneği Yönetim Kurulu adına
Prof.Dr. Gürkan Keskin

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.