19. Ulusal Bölge Bilimi ve Bölge Planlama Kongresi-BBTMK

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 04 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Giresun, Türkiye
KONGRE YERİ
Giresun Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.bbtmk2019.org
DAVET
Değerli bilim insanları,

Bölge Bilimi Türk Milli Komitesi’nin (BBTMK), 19. Ulusal Bölge Bilimi ve Bölge Planlama Kongresi bu yıl 2-4 Mayıs 2019 tarihlerinde Giresun Üniversitesi ev sahipliğinde Giresun Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü tarafından düzenlenecektir.

Kongrenin temel amacı, bölge bilimi alanında çalışan farklı alanlardan bilim insanlarının yeni çalışmalarını ve bilgi birikimlerini paylaşmalarını sağlayacak bir ortam yaratmaktır.

Kongrenin bir diğer amacı ise, bölge bilimi alanında çalışma yapan genç araştırmacıların bu ortama katılımını sağlamaktır.

Kongreye katılmak isteyen araştırmacıların özet bildirilerini 15 Mart 2019 tarihine kadar [email protected] adresine e-posta ile göndermeleri rica olunur.

Bölge bilimi alanında çalışan değerli araştırmacıları, düzenleyeceğimiz kongrede görmekten ve üniversitemizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılar sunarız.

Prof. Dr. Uğur KÖLEMEN
Kongre Başkanı
Giresun Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Tüzin BAYCAN
Kongre Başkanı
Bölge Bilimi Türk Milli Komitesi Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin