19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Ekim - 29 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Elexus Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uvecd2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

19. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Kongresi ve 10. Ulusal Fleboloji Kongresi, 26-29 Ekim 2019 tarihleri arasında Elexus Resort Hotel, Girne- KKTC'de düzenlenecektir.

Kongremizin gerek bilimsel gerek de organizasyonal alanda giderek yukarı taşıdığı çıta bu sene de oldukça zengin ve heyecanlı bir kongre içeriği hazırlamamızı sağladı. Dünyanın çeşitli ülkelerinden üst düzey uzmanların katılımı ile bilimsel düzeyi yüksek çalışmaların paylaşılacağı ve tartışılacağı bilimsel toplantıların yanı sıra, teknolojinin son imkanlarını kullanarak da takibi kolay ve katılımı interaktif bir kongre düzenlemeyi hedefliyoruz.

KKTC’de düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri aramızda görmekten ve 29 Ekim coşkusunu birlikte yaşamaktan mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. H. Tankut Akay
Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin