2. Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri

KONGRE TARİHİ
21 Ocak - 22 Ocak 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ailehekimligiakademisi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Aile Hekimliği alanında akademik etkinlikler yaparak ulusal ve uluslararası düzeyde bilime katkıda bulunmak, Aile Hekimliği disiplinini geliştirmek ve Aile Hekimliği akademisyenlerinin yetişmesini ve gelişimini desteklemek amacıyla hazırladığımız Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nin (e-AKADEMİ) ikincisini 2022 Ocak ayı içinde çevrimiçi olarak gerçekleştireceğiz.

Akademik çalışmayı sürdürmeyi düşünen araştırma görevlileri, uygulamada çalışan ve akademik etkinliklerde bulunan aile hekimleri, akademik ortamlara yeni giren genç akademisyenler, deneyimli akademisyenler ve uluslararası davetli akademisyenler Aile Hekimliği Akademik Gelişim Günleri’nin hedef katılımcılarını oluşturmaktadır...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.