2. Denizli Koruyucu Hekimlik Günleri

KONGRE TARİHİ
05 Ekim - 06 Ekim 2024

KONGRE ŞEHRİ
Denizli, Türkiye
KONGRE YERİ
Anemon Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dahedkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Firma Yetkilileri,

Denizli Aile Hekimleri Derneği (DAHED) olarak 2008 yılından bu yana devam eden eğitim faaliyetlerimize bir yenisini daha ekleyerek, sizleri, aile hekimliğine başvuran hastalar, güncel koruyucu tedavi ve uygulamalar göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan DAHED AKADEMİ 2. Denizli Koruyucu Hekimlik Günlerine davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

5-6 Ekim 2024 tarihlerinde sizin katkılarınızla gerçekleştireceğimiz sempozyumumuzda, ulusal alanda isim yapmış bilgi ve deneyim sahibi konuşmacılarımızın katkısıyla,

Sahada çalışan aile hekimlerinin dermatoloji alanında karşılaştıkları sorulara güncel literatür bilgilerinin ışığında yanıtlar bulabilmelerini sağlayacak, bilimsel içeriği zengin, pratik uygulamalarımıza katkı sunacak güçlü bir program hazırlama gayreti içerisindeyiz.

Sempozyumumuza Denizli başta olmak üzere tüm illerimizden siz değerli meslektaşlarımızın ve firmalarımızın katılımlarını ve firmalarla hekimlerimizi kavuşturabilmeyi heyecanla bekliyoruz.

Birlikte olmak bize güç verecek, aile hekimliğinin değerini ve vizyonunu daha üst platformlara taşıyacaktır.

Vereceğiniz destek için sizlere teşekkür ediyor, tüm meslektaşlarımızı ve firmaları sempozyumumuza davet ediyoruz.

SEMPOZYUM BAŞKANI
Dr. Sinem Gündoğdu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.