2. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 08 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kadindokunuslari.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi 8 Mart; insan hakları temelinde ailede, toplumda, sosyal ve ekonomik alanlarda eşitliğin sağlanması, emek sömürüsünün ve ayrımcılığın sonlandırılması, kadının kimliğine sahip çıkması için el ele verdikleri mücadele ve dayanışma günüdür.

Bu önemli günde biz dermatologlar da psoriasis hastalığının kadınlar üzerindeki etkisi ve kadın duygularının, dokunuşlarının önemini vurgulamak amacı ile bir sempozyum gerçekleştiriyoruz. Kadınların her dokunduklarını farklılaştırdığı ve daha derin anlam kattığı gerçeği ile psoriasis farkındalığını da arttırmak ve farklı yönlerini tartışmak hedefimiz.

7-8 Mart 2023’ de 2. Dermatoloji ve Kadın Dokunuşları Sempozyumu’ nu gerçekleştireceğiz. Genç akademisyen ve akademisyen adayı dermatologlarımızın en güncel literatürleri sunmasına imkan tanımak amacıyla oturumlarımızı kapsamlı bir şekilde hazırladık. Oturum başkanlarımızı ve konuşmacılarımızı psoriasis hastalığına ilgi duyan ve hasta takibi yapan kişilerden titizlikle seçtik.

7-8 Mart 2023’de tarihinde İstanbul’da buluşalım ve bu duyguyu beraber büyütelim.

Saygı ve sevgilerimizle...

Sempozyum Başkanı
Dr. Sevim BAYSAK

Sempozyum Başkanı
Dr. Özge AŞKIN

Sempozyum Onursal Başkanları
Dr. Server SERDAROĞLU
Dr. Bilal DOĞAN

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.