2. ERAS Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Haziran - 13 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.eras2021.org
DAVET
Çok Değerli Sağlık Çalışanları,

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok önemli bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde, sizler mesleğimiz gereği sıradanmış gibi yaptığımız işin, aslında ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu bir kez daha kanıtladınız. ERAS Derneği Yönetim Kurulu adına her birinize ayrı ayrı şükranlarımızı sunarım. Bu süreçte yaşananlar ERAS’ın öneminin altını o kadar net çizdi ki bu konuya ilgisi az olan meslektaşlarımız bile bazı komponentlerini uygulamak, hatta bazılarını da önermek durumunda oldular. Elbette ki pek çok yeni yaklaşım ve güncellenen bilgiler de oldu.

Pandemi nedeniyle bu yıla ertelediğimiz kongremizi yüz yüze ve çevrimiçi seçeneklerinin birlikte kullanılacağı HİBRİT Kongre şeklinde 11 – 13 Haziran 2021 tarihlerinde yapmak üzere hazırlıklarımıza devam ederken gelen 3. dalganın etkisiyle artan hasta sayıları ve devletimizin aldığı önlemler nedeniyle kongremizi tamamen on-line formatta gerçekleştirme kararı aldık.

Bu nedenle yüz yüze bir araya gelmek için bir süre daha beklemek durumunda olsak bile, Uluslararası Katılımlı 2. ERAS Kongresi'nde çevrimiçi toplantı özelliğinin bazı avantajlarını da yaşayacağız. Bunların içinde en önemsediğimiz; ERAS’ın kapsama alanındaki konularda çok değerli çalışmaları olan 20’den fazla uluslararası konuşmacıyı dinleme ve onlarla tartışma olanağı bulacağız. Kongrenin tamamında eşzamanlı Türkçe-İngilizce-Türkçe çeviri olacak ve böylece katılımcılar tercihlerine göre oturumları İngilizce veya Türkçe olarak izleyebilecekler. Ayrıca Yönetim kurulumuzun bu kongremizde sözlü olarak sunulan ve jüri tarafından ilk 3 olarak kabul edilen bildirileri ödüllendirmeye karar verdiğini duyurmanın mutluluğu ile kongremizde sağlıkla birlikte olmayı ümit ediyorum.

Dr. R. Haldun Gündoğdu
ERAS Türkiye Derneği Y.K. Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.