2. Kamu Bilişim Zirvesi

KONGRE TARİHİ
16 Kasım - 19 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.kamubilisimzirvesi.com
DAVET
Değerli Bilişimciler,

Bilişimin kaldıraç etkisinden faydalanarak vatandaşlarımıza daha kaliteli, hızlı, doğru ve güvenli hizmet vermek için çalışan tüm bilişimcilerin buluşma adresi olan Kamu Bilişimcileri Derneği'nin her yıl düzenlemekte olduğu Kamu Bilişim Zirvesi bu yıl 16-19 Kasım 2017 tarihlerinde, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Zirvede “Potansiyelini Bilişimle Keşfet” başlığı altında kamuda gerçekleştirilen bilişim projelerinin poster sunumları sergilenecek, yapılacak sözlü sunumlarla da deneyimler paylaşılacaktır. Aynı zamanda etkili bir sosyal paylaşım ortamı olma görevini de yerine getiren etkinliğe, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda beş yüzden fazla bilişimcinin katılması beklenmektedir.

Siz değerli Kamu Bilişim Yönetici ve Uzmanlarının “2. Kamu Bilişim Zirvesi” etkinliğine katkı ve katılımının çok önemli olduğunu düşünüyor ve birlikte olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Zirvede Buluşmak Dileğiyle

Saygılarımızla,

Kamu Bilişimcileri Derneği

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.