2. Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Mayıs - 14 Mayıs 2022

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Altınel Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.losemilenfomamiyelom2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri, Lösemi Lenfoma Miyelom Derneği (LLM)’nin 13-14 Mayıs 2022 tarihlerinde fiziki olarak Ankara’da gerçekleştireceği, “2. Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Bu sene ikincisini gerçekleştireceğimiz kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren önemli bir platformdur. Fikir lideri pek çok hocamızın bizlerle birlikte olacağı toplantımızda güncellenen bilgilerin klinik pratiğe ve akademik çalışmalara ışık tutmasını amaçlıyoruz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster olarak değerlendirilecektir. Kongre sonunda en iyi 3 posteri belirleyip kazananlara bir armağanımız olacaktır.

Özenle hazırlanan bilimsel programımızda hematoloji alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu kongrenin verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

2. Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi’nde buluşmak dileğiyle…

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.