2. Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Eylül - 17 Eylül 2023

KONGRE ŞEHRİ
Kağıthane, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Osmanlı Arşivi Külliyesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.petkoz2023.org
DAVET
Değerli Sektör Temsilcileri,

Pelvik taban ve kozmetik jinekoloji alanında kaliteli sağlık bakımına muhtaç kadın sayısının çok fazla olmasına rağmen meslektaşlarımızın bu disipline ilgisi asistanlık eğitiminin resmi bir parçası olmaması ve spesifik yan dal eğitiminin verilememesi sebebiyle yeterli düzeye henüz ulaşabilmiş değildir.

Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Derneği olarak bu eksikliği gidermek adına mevcut hedeflerimiz doğrultusunda ilk kongremizi başarıyla tamamladık ve ikinci kongremizin ilk hazırlıklarını tamamladık. Kongremizde konusunda uzman birbirinden değerli hocalarımız bilgi ve birikimlerini paylaşacaklar.

Kongremizde ilgili disiplinlere yer verecek, pelvik genital organ sarkması, idrar ve gaita kaçırma, işeme bozuklukları, kronik pelvik ağrı, cinsel işlevsel bozukluklar, genital hastalıklar, genital kozmetik bozukluklar ve kozmetik jinekoloji gibi bir çok konu geniş bir biçimde ele alınacaktır.

Sizlerden aldığımız güçle daha da büyüyerek çalışmalarımıza hem ulusal hem de uluslararası platformda devam edeceğiz.

Sizleri, 15-17 Eylül 2023 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştireceğimiz “2. Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Kongresi”ne bekliyoruz.

Pelvik Taban ve Kozmetik Jinekoloji Derneği Yönetim Kurulu adına

Doç. Dr. Ozan DOĞAN
Kongre ve Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.