2. Ruhsal İyileştirme Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Aralık - 09 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kocaeli, Türkiye
KONGRE YERİ
Kocaeli Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ruhsalrehabilitasyon.org/kongre2018
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Ruhsal hastalıkların anlaşılması ve tedavisi yolunda teknolojideki ilerlemelere koşut gelişmelerle birlikte ruhsal iyileştirim uygulamalarının değeri giderek daha iyi anlaşılmaktadır. Ruhsal iyileştirim bilimsel çalışmalarla daha anlaşılır ve daha kolay uygulanır hale gelmektedir. Ruhsal iyileştirim hizmetleri ciddi ruhsal hastalığı olan bireylerin ruhsal durumlarını biyolojik ve toplumsal yanlarıyla bütünleyen anlayışla ülkemizde giderek daha çok kabul görmektedir.

Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz Ruhsal İyileştirim Kongresini bu yıl 7-9 Aralık’ta Kocaeli’de düzenliyoruz. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ruhsal Rehabilitasyon Uzmanları Derneğinin katkılarıyla düzenlenecek olan 2. Ruhsal İyileştirim Kongresinin ana teması “Çalışmak İyileştirir” olarak belirlendi. Ciddi ruhsal hastalığı olan bireylerin çalışma yaşamlarının derinlemesine ele alınacağı bu kongrede ruhsal iyileştirimin tedaviye uyum, işlevsellik, iyileşme, cinsiyet ve cinsellik, ruhsal tedaviler, ailenin yükü, damgalama, yasal konular, tıbbi sorunlar, ek hastalıklar, toplum ruh sağlığı hizmetleri gibi alanlarında önemli panel ve kurslara yer verilecektir.

7-9 Aralık 2018 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi konferans salonunda gerçekleşecek olan kongreye ilgi duyan, bilgi ve deneyimlerini paylaşmak isteyen tüm meslektaşlarımızı davet etmek isteriz.

Saygılarımızla.

Düzenleme kurulu adına Kongre Başkanı

Mustafa Yıldız

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin