2. Temel Onkoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
16 Ekim - 18 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Sıhhiye, Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Hacettepe Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.temelonkolojisempozyumu.org
DAVET
Değerli Araştırmacılar,

Temel Onkoloji Derneği olarak, 16 - 18 Ekim 2019 tarihleri arasında Hacettepe Kanser Enstitüsü’nde gerçekleştireceğimiz “Tümör İmmünoloji ve Genetiği” temalı 2. Temel Onkoloji Sempozyumu’na sizleri davet etmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz sempozyumda, kanser biyolojisinin temelleri ile birlikte kanser kök hücresi, kanser ve infeksiyon ile mikrobiyota ve kanser gibi güncel kavramların yanında, son yıllarda önemi hızla artan onkoimmünoloji, kanser metabolizması, hedeflenmiş tedavi yaklaşımları, mRNA’lar ve kanser, omiks teknolojileri, moleküler tanı, moleküler epidemiyoloji, biyoinformatik ile nütrisyon ve kanser konularında en yeni bilgi ve verileri alanında yetkin konuşmacılar ile birlikte değerlendirmeyi amaçlamaktayız.

Sempozyumun ilk gününde gerçekleştireceğimiz “Kanserde Araştırma Yöntemleri Kursu”nda genç araştırmacıların bilgi ve deneyim kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz.

2. Temel Onkoloji Sempozyumu’na araştırma görevlisi, uzman ve öğretim üyesi meslektaşlarımızı, lisans ve lisans üstü öğrencilerimizi ve konuya ilgi duyan bilim insanlarını, paydaş sanayici ve firmalarımızı bekliyoruz.

Sizleri Ankara’ya ve 2. Temel Onkoloji Sempozyumu’na davet ediyoruz.

En içten sevgi ve saygılarımızla,

Temel Onkoloji Derneği (TEOD) Adına

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. A. Lale Doğan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.