2. Ulusal Adli Belge İnceleme Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Aralık - 23 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Avantgarde Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.abikon2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Değerli katılımcılar

Sizi bu yıl 21 - 23 Aralık 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz 2.Ulusal Adli Belge İnceleme Kongresine davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

Sizlerin de bildiği gibi ülkemizde genel olarak bilirkişilik alanında, özel olarak belge inceleme alanında yeni yasal düzenlemeler yapılmış olup bu değişikliklerin henüz tamamlanmadığı ve sürecin devam ettiği görülmektedir. Esasen bir gereksinimden kaynaklanan bu yasal düzenlemelerin alanımıza olumlu etkilerini gözlemlerken uygulamada karşımıza çıkan veya çıkma potansiyeli taşıyan bazı olumsuz etkileri olduğunu da görmekteyiz. Bu nedenle alanla ilgili sorumluluk hisseden herkesin bir araya gelerek bu türden sorunları tartışabileceği, görüş alışverişinde bulunabileceği ve uzlaşı noktalarını karar vericilere iletmeyi sağlayacak platformların yararlı olduğu düşüncesiyle derneğimiz bu kongreyi düzenlemektedir.

Ayrıca alanımızda özellikle bilgi teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak hızlı ilerlemeler olmaktadır, bu değişikliklerin izlenebilmesi, dünyadaki kullanılabilirliğinin paylaşılması ve hem bu alanın ‘eski’ uygulayıcılarının bilgilendirilmesi hem de özellikle genç ve meraklı araştırma görevlilerinin özendirilmesi amacıyla zengin bir bilimsel içerik hazırlıyoruz, unutulmamalıdır ki güzel bir Anadolu deyişinde de söylendiği gibi ‘bugünün çamaşırı dünün güneşi ile kurutulmaz!

Kongremiz, İstanbul’umuzun ulaşımı çok kolay bir bölgesi olan Mecidiyeköy’de, son derece konforlu ve donanımlı toplantı odalarıyla rahat edeceğiniz şık bir otel olan Avantgarde Otel’de 21 - 23 Aralık 2018 tarihinde gerçekleşecektir. Biz Adli Belge İnceleme Derneği yönetim kurulu olarak alana ilgi duyan herkesi kongremize davet ediyoruz.

Eğer ilgi duyuyorsanız buyurun gelin konuşalım, tartışalım, uzlaşalım veya uzlaşmazlık noktalarını belirleyelim ve hem yargıya hem alana hizmet etmiş olalım.

Yüzünüzün hep gülmesi dileğiyle ve neşe ile kalın.

Doç. Dr. Ömer KURTAŞ
Adli Belge İncelemecileri Derneği (ABİDER)
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Gürsel ÇETİN
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi
Kongre Bilimsel Kurul Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin