2. Ulusal HematoOnkoGenetik Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Mayıs - 07 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bafra, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Concorde Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.hog2023.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Sizleri, Tıbbi Genetik Derneği tarafından 4-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında KKTC Bafra Concorde Luxury Resort Otel' de düzenlenecek olan “2. Uluslararası Katılımlı Ulusal HematoOnkoGenetik Kongresi” ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Hematolojik maligniteler ve solid doku kanserlerin tüm dünyada hızla artış gösterdiği bir çağda kanserin moleküler temelinin; tanı, tedavi, prognostik ve prediktif açıdan çok daha önemli hale geldiğini biliyoruz. Genetik hedeflere bağlı tedavilere her geçen gün yenileri eklenirken bizlerinde bu yenilikçi yaklaşımlar eşliğinde kanserin genetik temelinde irdelenip klinik yansımalarının ve yakın gelecekte bizleri bekleyen yeni metodolojilerin tartışılacağı bir bilimsel platform hedeflemekteyiz. Tıbbi genetik, tıbbi onkoloji ve hematoloji alanında ki değerli bilim insanlarının katkıları ile bilgi ve deneyimlerinin paylaşılacağı, bunun yanısıra endüstriyel gelişmelerinde takip edilebilmesi fırsatının oluşacağı kongremizde sizleri de aramızda görmek bizler için oldukça değerlidir.

Kıymetli katılımlarınızdan onur duyacağız.

Saygılarımızla,

Tıbbi Genetik Dernegi Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.