2. Ulusal İç Mimari Tasarım Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 07 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Trabzon, Türkiye
KONGRE YERİ
Karadeniz Teknik Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ktu.edu.tr/imts2018
DAVET
Değerli Bilim Gönüllüleri,

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü olarak 06-07 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz II. Ulusal İç Mimari Tasarım Sempozyumunun teması “Tasarıma Dair Güncel Söylemler” olarak belirlenmiştir.

Bu bir temanın seçilmesindeki temel amaç, geçmiş ve gelecekle ilişkili olarak bugünün koşullarında tasarıma dair olan her türlü yeni tartışma, argüman, çelişki, fikir, yargı, kuram, kavram, yaklaşım, yönelim, yöntem, deneme, soru, sorun, çözüm, çözümsüzlük..vb’ni tartışmaya açmaktır.

Ülkemizin bu güzide bölgesinde İkincisi düzenlenecek olan sempozyumumuza, konuya ilgi duyan İç Mimarlık ve ilişkili diğer disiplin temsilcileri olarak siz değerli bilim insanlarının, özgün çalışmalarınız ile katkı vermenizi ve bu buluşma ile oluşacak sinerjiyi bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

Bilgilerinize sunar, sempozyumumuza katılımınızdan ve sizleri Trabzon’da ağırlamaktan onur duyarız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin