2. Ulusal Kolo-Proktoloji ve Stoma-Terapi Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Eylül - 11 Eylül 2022

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Crown Plaza Otel

KONGRE WEB SİTESİ
koloproktoloji2022.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarım,

2002 yılından 2010 yılına kadar “ÇUKUROVA” başlığı ile 4 kez düzenlenmiş olan, her toplantıda en az 500 katılımlı “Kolo-Proktoloji ve Stoma-Terapi SEMPOZYUMLARI”nın Adana’da yapılmış olduğunu anımsamışsınızdır. Düzenlenen bu toplantıların bilimsel düzeyinin ve kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu ve özellikle Cleveland Clinic destekleri ile sayısını hatırlayamadığım çok sayıda uluslararası konuşmacıları misafir ettiğimiz sizler tarafından bilinmektedir. Bu ilgi çerçevesinde Kolorektal ve özellikle Proktoloji alanına ilgi duyan genel cerrah arkadaşlar ve Stomo/Ostomi eğitimine ihtiyaç duyan hemşire meslektaşlarımızın bu toplantıların “Ulusal ve Uluslararası” düzeyde Türkiye’nin her bölgesinde düzenleme talepleri olmuştur. Bu talepler değerlendirilerek Ulusal düzeyde ilkini “1. ULUSAL KOLO-PROKTOLOJİ & STOMA-TERAPİ KONGRESİ “ başlığı ile egenin en güzel ilçesi ÇEŞME/ALTINYUNUS’da 8-10 Ekim 2021 tarihinde hibrit olarak düzenledik.

“2. ULUSAL KOLO-PROKTOLOJİ & STOMA-TERAPİ KONGRESİ” ni ise tarihi peribacaları ile ünlü Kapadokya’da Crown Plaza Oteli kongre Merkezinde Kapadokya’nın en güzel mevsimi olan 9-11 Eylül 2022 tarihinde yapmayı planladık. Kolo-rektum hastalıkları yanısıra özellikle intestinal kanserli hastalarda beslenme ve diyet konularına programda yer verilmiştir. Bilimsel kalitesi yüksek bir kongre amaçlanmış ve katılım-konaklama ücretleri minimum fiyatlarda tutulmuştur. Bilimsel program yapılırken Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan, konusunda etkin isimlere yer verilmiştir. Bölgenin bilimsel katkısını ve bu konuda tecrübeli hocalarımızın desteğini önemsemekteyiz.

Daha önce bölgesel yapılan bu kongreyi, bu sene Ulusal düzeyde, gelecek senelerde Uluslararası katılımlarla gerçekleştirmemize katkılarınızı ve katılımlarınızı diler, saygılar sunarım.

Prof. Dr. Ömer Alabaz
Düzenleme Kurulu Adına
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.