2. Uluslararası 12. Ulusal Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Ekim - 13 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Kefaluka Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.shyk2018.mu.edu.tr
DAVET
Değerli Sağlık Yöneticileri, Akademisyenler ve Öğrenciler,

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü olarak 11-13 Ekim 2018 tarihleri arasında Bodrum-MUĞLA'da düzenleyeceğimiz “2. Uluslararası 12. Ulusal Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresi”ne sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Dünyada ve ülkemizde sağlık politikalarındaki değişiklikler, sağlığa yapılan harcamaların artışı, büyük ölçekli hastane yatırımları, yeni sağlık teknolojileri gibi birçok faktör sağlık sektörünün önemini her geçen gün arttırmaktadır.

Her yıl düzenlenmekte olan Sağlık ve Hastane İdaresi Kongresinin bu yıl ki ana teması “Sağlık Yönetiminde Gelecek Yönelimleri” olarak belirlenmiştir. Bu tema kapsamında, alanının önde gelen yerli ve yabancı davetli konuşmacılarının yanı sıra, paneller, toplantılar, sözlü ve poster bildirilerin yer alacağı kongreye akademisyenler, kamu ve özel sağlık kurumları temsilcileri, hastane ve sağlık kuruluşları yöneticileri, sektör temsilcileri davet edilecektir.

Ege’nin incisi Bodrum’da düzenlenecek olan kongremizde, katılımcılarımızın kongrenin bilimsel havasının yanında tatil havasından da faydalanmalarını amaçladık. Ülkemizdeki sağlık yönetimi alanında yapılan bilimsel çalışmaların yanı sıra yaşanan güncel gelişmelerin, sektör sorunlarının ve çözümlerinin paylaşılacağı kongremizin sizlerin destek ve katılımıyla daha verimli ve nitelikli geçmesini ümit ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Ömer GİDER
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin