2. Uluslararası 3. Ulusal Kadın Sağlığı Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
21 Aralık - 23 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Eti Maden Genel Müdürlüğü Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.kadinsagligihemsireligikongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

II. Uluslararası, III. Ulusal Kadın Sağlığı Hemşireliği Kongresi, Kadın Sağlığı Hemşireliği Derneği, Ankara Şubesi tarafından Lokman Hekim Üniversitesi ev sahipliğinde 21-23 Aralık 2023 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır. Kongremizi bu yıl Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında Başkent Ankara’da yüz yüze gerçekleştirecek olmamızın onurunu yaşamaktayız.

Kongremizin ana teması “Kadın Sağlığı Hemşireliğinde Geleceğe Bakış” olarak belirlenmiştir. Bu tema doğrultusunda kongremizde ulusal ve uluslararası bilim insanları tarafından hızla değişen dünyada kadın sağlığı ve kadın sağlığı hemşireliğini etkileyen durumlar tartışılarak geleceğe dair notlar çıkartılması planlanmaktadır. Ayrıca kongre kapsamında akademinin ve uygulama ortamlarının ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz çeşitli konularda alanın uzmanları tarafından kurslar düzenlenecektir.

Uzun bir aradan sonra yüz yüze yapacağımız kongremizde siz kadın sağlığı hemşiresi meslektaşlarımızı ve kadın sağlığına gönül veren tüm meslek üyelerini aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılar sunarız.

Prof. Dr. Ayten ŞENTÜRK ERENEL
Kadın Sağlığı Hemşireliği Derneği
Ankara Şube Başkanı

Prof. Dr. Zehra GÖLBAŞI
Lokman Hekim Üniversitesi
Rektör Yardımcısı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.