2. Uluslararası 4. Ulusal Tamamlayıcı Terapiler ve Destekleyici Bakım Uygulamaları Kongresi-TATDEP

KONGRE TARİHİ
25 Eylül - 28 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bornova, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi

KONGRE WEB SİTESİ
tamamlayiciterapilerkongresi2019.com
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Sizleri Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’müzün ev sahipliğinde, 25-28 Eylül 2019 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek olan “2.Uluslararası 4.Ulusal Tamamlayıcı Terapiler ve Destekleyici Bakım Uygulamaları Kongresi”ne (TATDEP) davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

“Bütünleşik Bakım” teması kapsamında gerçekleştireceğimiz kongremizle; bütünleşik bakımın sağlık bilimleri alanındaki etkilerini ele alarak, ulusal ve uluslararası alandaki sağlık profesyonellerinin deneyimlerini paylaşmak, disiplinler arası işbirliğini artırarak ülkemizdeki Sağlık Bilimleri alanının gelişimine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Kongremizde dünya ve ülkemizdeki bütünleşik bakımdaki güncel gelişmeler, interdisipliner ve multidisipliner çalışma modelleri, sağlık eğitiminde ve sağlık teknolojilerinde bütünleşik bakım uygulamaları, bütünleşik bakıma ilişkin inovatif yaklaşımlar gibi özellikli konuları ele almayı planlıyoruz.

Kongre bilimsel programımızda, ülkemizden ve dünyanın farklı ülkelerinden değerli bilim insanlarının katılımıyla konferanslar, paneller, sözel-poster bildiri oturumları ve kurslar gerçekleştirilecektir. Kongremiz sağlık bilimleri disiplinindeki tüm paydaşların mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için tamamlayıcı ve destekleyici bakıma gönül veren tüm dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platformdur.

Sizleri İzmir’in keyifli sonbaharında, sonuçlarının ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağını umut ettiğimiz, “2.Uluslararası 4.Ulusal Tamamlayıcı Terapiler ve Destekleyici Bakım Uygulamaları Kongresi”nde ağırlamaktan onur duyacağız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Fisun ŞENUZUN AYKAR

Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin