2. Uluslararası 5. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi-INHSC 2023

KONGRE TARİHİ
02 Kasım - 04 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Isparta, Türkiye
KONGRE YERİ
Süleyman Demirel Hastanesi Konferans Salonu

KONGRE WEB SİTESİ
www.inhsc.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız, akademisyenlerimiz, sağlık profesyonellerimiz, araştırmacılarımız ve öğrencilerimiz, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. Uluslararası / 5. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk ve şeref duymaktayız.

Kongremizde Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimlik, Eczacılık, Hemşirelik, Ebelik, Çok Disiplinli Sağlık Bilimleri ve Sağlıkla İlgili Çok Disiplinli Bilimler ile Sağlıkla İlgili Diğer Tüm Çalışmaların ele alınması amaçlanmıştır. Bu nedenle kongremiz sağlıkla ilgili olanlar başta olmak üzere tüm disiplinleri kapsayacak şekilde tam bir bilgi şöleni olarak düşünülmüş ve bu doğrultuda oturumlar planlanmıştır.

Kongremizi Cumhuriyetimizin 100. yılında düzenlemekten ve başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere cumhuriyetimizin kuruluşunda tüm emeği geçenleri bu vesileyle anmaktan gurur duyuyoruz.

Tüm Tıp ve Sağlık Bilimleri ile ilgili konuların ele alınacağı kaliteli bir bilimsel program çerçevesinde, birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve kendi deneyimlerinizi paylaşmak amacıyla 02 - 04 Kasım 2023 tarihinde, Isparta Süleyman Demirel Hastanesi Konferans Salonu’nda, HİBRİT (yüz yüze ve çevrimiçi) olarak düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri görmekten mutluluk duyarız...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.