2. Uluslararası Atletik Performans ve Sporda Sağlık Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Ekim - 25 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.icaphs.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

2019 yılında Sportif Performans Kondisyonerleri Derneği tarafından ilk kez gerçekleştirdiğimiz Uluslararası Atletik Performans ve Sporda Sağlık kongresi’nin devamı olarak 22 - 25 Ekim 2020 tarihleri arasında Online Olarak gerçekleştirilecek olan II. Uluslararası Atletik Performans ve Sporda Sağlık Kongresi’ne Organizasyon Komitesi adına sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Kongrenin ana teması, teori ve pratik ile bilim ve teknik arasındaki köprüyü işlemektir. Yine kongremiz süresince düzenlenecek çalıştaylar, alanlarında önde gelen bilim insanları tarafından düzenlenecektir. Çalıştaylara kayıt yaptıracak katılımcılarımıza çalıştaylar sonunda uluslararası alanda kabul gören sertifikaları takdimedilecektir.

Kongre süresince birçok yeni yöntem, uygulama ve ekipman çeşitliliği katılımcılarımız ile buluşacaktır. Bilimsel komitede ve programda yer alan konuşmacılarımız; tanınmış bilim insanları, başarılı akademisyenler, saha pratisyenleri ve spor performansı ve spor hekimliği uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Bu bağlamda kongremize katılımınızı içtenlikle bekliyoruz.

Ayrıca katılımcıların göndereceği bildiriler poster ve sözlü sunumlar şeklinde bildiri komitemiz tarafından değerlendirilecektir.

22 – 25 Ekim 2020 tarihleri arasında bir arada olabilmek dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Türker BIYIKLI, PhD
Kongre Başkanı
Nişantaşı Üniversitesi, Antrenörlük Eğitimi Bölüm Başkanı
Athletic House Academy, Kurucu Ortak

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin