2. Uluslararası Eğitimde Yenilikçi Araştırmalar Kongresi-ICIRE 2021

KONGRE TARİHİ
10 Aralık - 12 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
congress.kead-rks.org
DAVET
“Kosova Eğitim Araştırmalar Derneği” tarafından 10-12 Aralık 2021 tarihinde düzenlenecek olan “ II. Uluslararası Eğitimde Yenilikçi Araştırmalar Kongresi (ICIRE 2021)”, uzaktan eğitim ve hibrit eğitim modeli uygulayan tüm akademisyenlerin, öğretmenlerin ve araştırmacıların bilimsel çalışmalarıyla bir araya gelmesi, deneyimlerin paylaşılması ve sürecin değerlendirilmesi amaçlanmıştır.

Kongre online sunumlar ile gerçekleşecektir. Kosova Eğitim Araştırmalar Derneği (KEAD), Türkiye Eğitim Araştırmaları Birliği Derneği işbirliğiyle düzenlenecek olan online kongrede, günümüzün en önemli sorunlarından olan “Uzaktan Eğitim”, “Hibrit Eğitim”, “Öğrenme Süreci”, “Uzaktan Uygulamalı Bilimler Eğitimi”, “Doğa Bilimleri Eğitimi”, “Ölçme ve Değerlendirme”, “Ödev ve Kontrolleri”, “Devamsızlık ve Ders Takip Süreçleri”, “Teknoloji ve Olanakları”, “Öğrenci Memnuniyeti”, “Dezavantajlı Gruplar”, “Uzaktan Eğitimin Olumlu ve Olumsuz Yönleri” başta olmak üzere konuyla ilgili tüm bilimsel çalışmalara yer verilecektir. Bu amaçla tüm dünyayı etkileyen eğitimde yeni modellerin ortaya çıkabileceği bu ortamda her kademeden eğitimci ve akademisyenleri ile politika üretenleri bir araya getirmek kongrenin misyonudur.

Belirlenen tarihlerde online sunumlarınızla size aramızda görmekten mutluluk duyarız.
Kongre dili İngilizce, Arnavutça ve Türkçe‘dir.

Kongre Başkanı
Yrd. Doç. Dr. Serdan Kervan (Kosova Eğitim Araştırmalar Derneği Başkanı)

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin