2. Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Aralık - 19 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ichastaliklarihemsireligi2020.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız;

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü İç Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı ev sahipliğinde düzenlenecek olan 2.Uluslararası İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi'nin 17 - 19 Aralık 2020 tarihleri arasında online olarak düzenlenecek olmasını bildirmekten mutluluk duymaktayız.

Kongremizin ana konularını Kronik Hastalıklar Yönetimi, Akut Durumlarda Hemşirelik, Yoğun Bakımda İzlem, Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp, Hemşirelikte Yasal Düzenlemeler ve Sorunlar, Tıbbi Sorunlarda Öz Yönetim ve Öz Etkililik oluşturması planlanmaktadır.

Alanında uzman, bilimin ışığında çok değerli bilgi aktarımlarıyla ufkumuzu genişletmeyi ve farklı bir bakış açısı yaratacak ulusal ve uluslararası konuşmacıların katılımıyla da zengin bir içeriğe sahip olmasını planladığımız kongremizde İç Hastalıkları Hemşireliğinin tüm alanlarıyla ilgili konularda bildirilere yer verilecektir. Bildiri kabulü hakem değerlendirmesi sonucuna göre yapılacak ve bildiri kabul süreci "hakem değerlendirmesi " sonucunda tamamlanacaktır. Kongremiz kapsamında iç hastalıkları hemşireliğinin güncel konuları konferans, panel, sempozyum, sözlü ve poster bildiri sunumları ile farklı oturumlarda tartışılacaktır. Ayrıca meslektaşlarımızın ilgi duyabilecekleri bazı özel alanlara yönelik kurslar da düzenlenecektir.

Katılımlarınızla zenginleşecek olan 2. Uluslararası İç Hastalığı Hemşireliği kongremizde sizleri aramızda görmeyi umuyor, değerli katkı ve katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Prof. Dr. Yasemin TOKEM / KONGRE BAŞKANI - Doç. Dr. Elif ÜNSAL AVDAL / KONGRE BAŞKANI

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin