2. Uluslararası Katılımlı Avrasya Sağlık Bilimleri Kongresi-IEHSC 2023

KONGRE TARİHİ
15 Haziran - 16 Haziran 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
iehsc.avrasya.edu.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları

İkincisini gerçekleştireceğimiz Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi siz değerli bilim insanlarının katkılarıyla başarıya ulaşacaktır. Bu kongrenin amacı doğrultusunda sürekliliğinin sağlanması ve geleneksel nitelik kazanması, eğitim öğretim yanı sıra araştırma konularının ve buna bağlı gelişmenin sağlanmasına başta Türkiye olmak üzere uluslararası gelişmelere yol açtığı, alınan geri bildirimlerle önceki kongrede dikkat çekmiştir. Bu bağlamda Avrasya Üniversitesinin öncülüğünde giderek artan sayıda kongre üyesinin ve çalıştıkları üniversite ve araştırma kurumlarının ilgi alanlarına göre ortak proje geliştirmelerine olanak sağlanması en büyük amacımızdır.

Sizleri kongre düzenleme kurulu olarak 15-16 Haziran 2023 tarihlerinde online olarak Trabzon’da düzenlenecek olan 2. Uluslararası Avrasya Sağlık Bilimleri Kongresi’ne (IEHSC 2023) davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Tüm katılımcıların maddi manevi bir yük altına girmeksizin ve aynı zamanda mesai saatlerinden feragat etmeksizin aktif olarak katılmalarına olanak sağlamak için kongremiz yine ücretsiz ve online düzenlenmekte olup kongrede sunulacak özet ve tam metin bildiriler kongreye ait e-kitapta yayınlanacaktır.

Değerli katılımcılar, sizlerin çaba ve emeklerinizle sürdürülen ve başarıya ulaşacak olan kongremizin hepimizi mutlu edecek bir sonuca ulaşması dileğiyle saygı ve sevgiler sunuyorum.

Prof. Dr. Yavuz ÖZORAN
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.