2. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 25 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Erzurum, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.saglikbilimlerikongresi.com.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrenciler,

Erzurum Teknik Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından 24-25 Kasım 2023 tarihleri arasında online olarak ikincisini düzenleyecek olduğumuz “II. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Ana teması “Geleceği Şekillendirmede Küresel Bir Güç” olan kongremizin temel amacı; dünyada yaşanan hızlı değişimler, küreselleşme ve çevre konularının sağlık bilimlerindeki yansımalarının ele alınması, bu alanlardaki güncel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşmak, sağlık profesyonelleri arasındaki iletişim ve iş birliğini artırmak ve sağlık bilimlerinin gelişimine katkı sunmaktadır.

Ulusal ve uluslararası alanda uzman birçok konuşmacının yer alacağı kongremiz sağlık alanındaki tüm meslek gruplarından akademisyen ve öğrencilerine açık gerçekleştirilecektir. Kongremizin cumhuriyetimizin yüzüncü yılında gelecek yüz yıllarımızın şekillendirilmesinde önemli bir misyonu olan sağlık profesyonellerinin değerli katılım ve katkılarıyla faydalı ve alana katkı sağlayacak şekilde gerçekleşmesini ümit ediyoruz.

Bu önemli etkinlikte sizlerle birlikte olmak dileğiyle saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Elanur YILMAZ KARABULUTLU

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.