2. Uluslararası Veteriner Bilimsel Araştırma ve Uygulama Öğrenci Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Nisan - 19 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.avmetcongress.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Ankara Üniversitesi AVMET öğrenci topluluğu üyeleri olarak, II. Uluslararası Veteriner Öğrenci Kongresi’ni 17-19 Nisan 2019 tarihlerinde düzenliyoruz. Düzenlenmesi planlanan bu kongre ile Veteriner Hekimliğin gelişmesine destek olmayı, günümüzün ve geleceğin Veteriner Hekimlerine ilham kaynağı olmayı hedeflemekteyiz.

Düzenlemeyi planladığımız bu kongre ile tek bir konuya odaklanmamaya, çeşitli konularda ülkemizden ve yurtdışından konuşmacıları davet etmeye karar verdik. Böylece katılımcılarımız farklı konular hakkında bilgi sahibi olacak ve uzmanlaşmayı düşündükleri konuların tanınmış isimleri ile bir araya gelme şansına sahip olacaklardır.

Bu kongrede amacımız, Veteriner hekimliğin yenilikçi ve uygulama yönünden güçlü konularını işlevselleştirmek, teorik bilgilerin dışına çıkarak uygulamaya yönelmek, veteriner hekimliğin bütün yönlerini bir araya getirerek çok taraflı bilgi edinme ortamı oluşturmaktır. Aynı zamanda veteriner hekimliğin ülkemizde ve yurtdışında gerçekleştirmiş olduğu yeni çalışmalarla kongremize katılacak olan değerli misafirlerimizin ufkunu genişletmektir.

Kongremize göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Organizasyon Komitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin