20. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi ve 14. Uludağ İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 04 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Yazıcı Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uludagichastaliklari.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından düzenlenecek 20. Uludağ İç Hastalıkları Kış Kongresi ve 14. Uludağ İç Hastalıkları Hemşireliği Kongresi’nin 02-04 Mart 2024 tarihlerinde Grand Yazıcı Otel, Uludağ’ da gerçekleştirileceğini bildirmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Geleneksel hale gelen ve her yıl önemli sayıda katılımcı ile gerçekleştirdiğimiz Uludağ İç Hastalıkları Kongresinde bu yıl da yine İç Hastalıklarının çeşitli dallarındaki gelişmeleri birlikte değerlendirmek için ülkemizin farklı tıp fakültelerinden çok değerli bilim insanlarını davet edeceğiz.

Kongremizin her zaman olduğu gibi, sizlerin destekleri ve katkılarıyla daha da zenginleşeceğine ve yüksek bilimsel düzey ve kalitede geçeceğine inanıyor, ilginiz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Prof. Dr. Yavuz PEHLİVAN
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
İç Hastalıkları AD. Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.