21. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
30 Kasım - 03 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Sungate Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
uvecd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği (UVECD) olarak, 30 Kasım - 3 Aralık 2023 tarihleri arasında, Antalya Rixos Sungate Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 21. Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Kongremiz, 12. Fleboloji Derneği Kongresiyle birlikte gerçekleştirilecektir.

Bu yıl kongremizin en önemli özelliği, 24. Asya Vasküler Cerrahi Derneği (ASVS) Kongresi ve 18. Asya Venöz Forum Kongresi ile birlikte yapılması nedeniyle uluslararası bir kongre olmasıdır.

Eğitimin insanlık tarihinin en önemli konularından biri olduğu görüşü ile kongremizin içeriğini oldukça geniş hazırlamak için yoğun emek harcadık ve vasküler cerrahi dalında bütün konulara yer vermeyi amaçladık. Değerli Türk ve yabancı konuşmacılarımızla birlikte günlük uygulamalarımızda, gerek sıkça karşılaştığımız gerekse nadiren gördüğümüz vasküler hastalıkların tedavinde güncel yaklaşımların detaylı bir şekilde tartışılacağı zengin bir bilimsel program oluşturduğumuzu düşünüyoruz.

Kongremiz kapsamında her zaman olduğu gibi Doppler ve anastomoz kursu ile uydu sempozyumları da yer almaktadır.

Bu kongremize de birçok medikal firma katılmakta olup, firmalarımızca günümüzün en son teknoloji ürünleri sizlere sunulacaktır.

Her zaman omuz omuza çalıştığımız Değerli Hemşire Arkadaşlarımız için de bir salon ayrılmış olup, bu salonda hemşire bildirileri ve sunuları yer alacaktır. Ayrıca konusunda uzman kişilerce hazırlanmış olan yara bakım kursları düzenlenecektir.Kongremizde ilk kez olarak asistanlarımız için bir salon ayırarak, “Nasıl Yapılır? Uzmanına soruyoruz” adında interaktif bir eğitim serisi düzenledik. Bu salonda konusunda en yetkin hocalarımız tarafınca, asistanlarımıza birçok cerrahinin nasıl yapılacağı tüm ayrıntıları ile anlatılacaktır.

Kongremizin, Cumhuriyetimizin ilanının 100. yılına denk gelmesi ise hepimize ayrı bir heyecan ve gurur vermektedir. Atalarımızdan devraldığımız Cumhuriyetimizi gelecek nesillere devretmek en büyük amacımızdır. Bir aile olarak, dostluklarımızı tazeleyeceğimiz ve tecrübelerimizi paylaşacağımız bir kongre olması dileği ile tüm meslektaşlarımızı kongremize davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Soner YAVAŞ
Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.